Fb_b
firma@xyz.pl
+48 605 42 63 60

Aplikacje internetowe

Tworzymy aplikacje internetowe zgodnie ze specyfikacją i oczekiwaniami naszych Klientów. Kompetencje i doświadczenie naszego zespołu stanowią gwarancję najlepszych efektów. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, tak aby nasi klienci byli zadowoleni z naszej pracy.

 

 

Potrzebujesz aplikacji internetowej?

Jeżeli masz pomysł na aplikację internetową i szukasz specjalistów IT z doświadczeniem, a nie wiesz od czego zacząć i jak to zrealizować, to nie trać czasu i skontaktuj się z nami. 

 

Pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów, dobierzemy najefektywniejsze rozwiązania oraz nowoczesne technologie, zadbamy o każdy szczegół, tak abyś mógł zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze! 

 

 

Etapy programowania aplikacji internetowej

1. Identyfikacja i analiza potrzeb klienta,

2. Tworzenie specyfikacji, konsultacje z klientem,

3. Budowa aplikacji,

4. Testy i poprawki,

5. Uruchomienie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 

Stosowane techonologie

 

JavaScript (JS) to obiektowy skryptowy język programowania najczęściej stosowany na stronach internetowych. Skrypty napisane w javascript służą do zapewnienia interaktywności, sprawdzania poprawności formularzy lub budowania elementów nawigacyjnych.

CSS3 (kaskadowe arkusze stylów) to lista dyrektyw (tzw. reguł) ustalających w jaki sposób ma zostać wyświetlana przez przeglądarkę internetową zawartość wybranych elementów (X)HTML lub XML.

 

 

HTML5 język znaczników wykorzystywany do tworzenia i prezentowania stron internetowych www. Jest rozwinięciem języka HTML 4 i jego XML-owej odmiany (XHTML 1), opracowywane w ramach prac grupy roboczej WHATWG.

 

 

Ruby on Rails – framework open source do szybkiego tworzenia aplikacji webowych. Ruby on Rails został napisany w języku Ruby z użyciem architektury MVC (ang.Model-View-Controller).

 

 

jQuery to lekka biblioteka programistyczna dla języka JavaScript, ułatwiająca korzystanie z JavaScript. Pozwala w łatwy sposób osiągnąć interesujące efekty animacji, dodać dynamiczne funkcjonalności do strony, wykonać zapytania AJAX. 

 

 

Ruby to interpretowany, w pełni obiektowy i dynamicznie typowany język programowania stworzony w 1995 roku przez Yukihiro Matsumoto.

 

 

MySQL jest to wolnodostępny system zarządzania relacyjnymi bazami danych.

 

 

 

Sinat​ra jest to elastyczny framework napisany w języku ruby do pisania web aplikacji w języku ruby.

 

 

Apache jest to otwarty serwer HTTP dostępny dla wielu systemów operacyjnych (m.in. UNIX, GNU/Linux, BSD, Mac OS X, Microsoft Windows).

 

 

Sphinx jest to pełnotekstowa wyszukiwarka potrafiąca indeksować dane z baz MySQL, PostgreSQL, czy też danych w specjalnym formacie XML.

 

 

 

Nginx jest to serwer WWW (HTTP) oraz serwer proxy dla HTTP i IMAP/POP3. Zaprojektowany z myślą o wysokiej dostępności i silnie obciążonych serwisach.

 

 

 

Phusion Passenger to moduł serwera Apache i nginx dla aplikacji napisanych w języku Ruby, między innymi frameworka Ruby on Rails.

 

 

PostgreSQL -  to, obok MySQL i Firebird, jeden z trzech najpopularniejszych wolnodostępnych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych.